VENTOZ to firma, która świadczy kompleksowe usługi wszędzie tam, gdzie zajdzie potrzeba szybkiej interwencji fachowca od metalowych konstrukcji.

Niezależnie od tego, czy zlecenie jest związane z serwisem maszyn i linii produkcyjnych, montażem, czy dekonstrukcją – staniemy na wysokości zadania!

Świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi w przypadku nagłych awarii i usterek konstrukcyjnych. Zajmujemy się serwisem maszyn przemysłowych, budowlanych oraz rolniczych.

Naprawiamy również usterki powstałe na wszelkiego rodzaju liniach produkcyjnych, a także wdrażamy rozwiązania mające na celu ich modernizację.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz świetnie wyszkolonej kadrze jesteśmy w stanie szybko rozwiązać problem i wznowić produkcję, bez narażania Twojego przedsiębiorstwa na straty związane z przestojem.

Cechuje nas wszechstronność, ponieważ pracujemy z różnymi metalami i ich stopami, zaczynając od aluminium, przez metale kolorowe, po stal. Jesteśmy w stanie usunąć wszelkiego rodzaju uszkodzenia metalowych konstrukcji lub poprowadzić ich demontaż. Świadczymy również usługi związane ze ślusarstwem przemysłowym.

pogotowie spawalnicze konin

Pogotowie spawalnicze Ventoz

Spawanie stali nierdzewnej i zwykłej Konin

Gwarancją solidnie wykonanej usługi, która zachowa trwałość i niezawodność na długi czas, jest doświadczona, przeszkolona kadra. Pogotowie spawalnicze Konin dba również o to, by wykonywać prace serwisowe i konstrukcyjne, jedynie przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu.

Stale staramy się doskonalić nasze umiejętności i poszerzać ofertę świadczonych usług, tak aby nasi klienci mogli w jednym miejscu rozwiązać wszystkie pojawiające się w ich przedsiębiorstwach problemy. Nie ograniczamy się jednak jedynie do serwisu zakładów produkcyjnych. Pogotowie spawalnicze Ventoz wychodzi również naprzeciw osobom prywatnym, w których domach zachodzi potrzeba nagłej interwencji fachowca.

Potrzebujesz skutecznego pogotowia spawalniczego?

Jeśli szukasz zaufanego fachowca, który pomoże Ci w nagłych wypadkach związanych z konstrukcjami metalowymi, to postaw na fachowców z firmy Ventoz!