08-04-2022 Tekst przeczytasz w 2 min.

Wiele osób lubi odgradzać swoje posiadłości – w tym celu najlepiej sprawdzają się metalowe oraz betonowe ogrodzenia. Ich montaż może jednak stanowić spore wyzwanie, gdyż słupki muszą być mocno osadzone w ziemi i precyzyjnie rozmieszczone. Jeśli chcesz mieć piękne ogrodzenie, które będzie Ci służyć przez wiele lat, skorzystaj z naszych usług montażu ogrodzeń w Koninie.

Spawanie ogrodzeń Konin

Poza montażem ogrodzeń zajmujemy się również spawaniem ogrodzeń w miejscowości Konin – w ten sposób powstają estetyczne, dopasowane do oczekiwań płoty. Dzięki dużemu doświadczeniu i wykwalifikowanemu zespołowi, jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy projekt!

Indywidualne projekty są wyjątkowe i lepiej wyrażają styl właściciela posesji, a zarazem stanowią doskonałą wizytówka domu; łatwiej jest też wyróżnić go w gęstej zabudowie podmiejskiej. Sprawdź sam, jak oryginalne pomysły przygotowaliśmy dla Ciebie!

Montaż ogrodzeń Konin

Montaż ogrodzeń zaczyna się od przygotowania podłoża – czyszczenie i wyrównanie ziemi jest konieczne, by ogrodzenie stało równo. W wielu przypadkach jesteśmy w stanie sami wyrównać teren, jeśli jednak nie będzie to możliwe z powodu np. zbyt dużego pofałdowania, podpowiemy, jakie kroki należy podjąć.

Zanim dojdzie do montażu słupków, należy dokładnie wymierzyć i zaplanować przebieg ogrodzenia – na tym etapie należy dostosować wielkość przęseł. Dopiero wtedy można stawiać słupki oraz spawać ogrodzenie. W przypadku ogrodzeń betonowych lub drewnianych, panele montowane są na śruby. W każdym przypadku trzeba również zadbać trwałe i mocne połączenie.

IMG_3702

Nie tylko ogrodzenia. Montaż balustrad Konin

Nasza doświadczona ekipa zajmuje się nie tylko ogrodzeniami, ale też balustradami. Ich montaż także wymaga odpowiedniej wprawy i doświadczenia, aby zamocowane elementy wytrwały odpowiednio długo i cieszyły oko właściciela.

Spawanie balustrad w miejscowości Konin cieszy się dużą popularnością. To sposób na wyjątkowy element swojego domu lub tarasu. Prawidłowo wykonane połączenie spawane jest ponadto bardziej wytrzymałe niż sama balustrada.

Spawanie balustrad Konin

Montaż balustrad w Koninie oraz spawanie ogrodzeń nie jest łatwym zadaniem, dlatego warto postawić na sprawdzoną ekipę, która:

  • posiada odpowiednie doświadczenie i umiejętności,
  • ma bogate portfolio świetnie wykonanych zleceń,
  • oferuje dogodne warunki i niskie ceny,
  • jest ukierunkowana na klienta.

Jeśli poszukiwałeś dokładnie takich fachowców, właśnie ich znalazłeś! Nasza firma stawia na długotrwałe relacje z klientami. Zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego też cały proces wykonywania ogrodzenia lub balustrady dostosowany jest do Twoich potrzeb.

Przekonaj się o tym sam! Zadzwoń do nas lub napisz maila – damy znać najszybciej, jak to możliwe i przedstawimy Ci naszą pełną ofertę. W razie jakichkolwiek pytań, odpowiemy również wszystkie wątpliwości. Pozostajemy do Twojej dyspozycji!